Dobra odżywka białkowa to podstawa dla osób ćwiczących na siłowni. Białko Olimp jest jednym z produktów, który jest polecany przez wiele osób, szczególnie w internecie możemy znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat tego suplementu. Opinia o tym białku jest bardzo pozytywna, zarówno wśród osób początkujących, jak i zaawansowanych na siłowni.

 

Białka Olimp: https://olimpsport.com/pl/produkty-42/odzywki-i-suplementy-130/odzywki-bialkowe-49

 

Białko Olimp – jakie są jego zalety?

Białko Olimp
Białko Olimp

Oczywiście jedną w najważniejszych zalet białka jest fakt, że jest bardzo dobre w smaku. Smak jest wyrazisty i przyjemny – nie czuć w nim chemii. Kolejną z zalet jest fakt, że nie pieni się podczas mieszania, co dla wielu osób jest bardzo ważne. Białko Olimp, pomimo nieco wyższej ceny, ma świetny stosunek cena – jakość, więc jest świetnym wyborem, jeśli chodzi o osoby oszczędne, jak i również te, które nie mają w planach oszczędzania na suplementach. Ponadto białko wykazuje świetną jakość składu, co na pewno uchroni nas przed bólem brzucha lub innymi nieprzyjemnymi skutkami obocznymi tańszych suplementów. Z zalet możemy wymienić oczywiście również to, że białko jest mieszanką koncentratu oraz izolatu białek serwatki. Taka mieszanka charakteryzuje się największą wartością odżywczą, jak i również aktywnością anaboliczną. Dodatkowo składniki białka ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą tym samym barierę antyoksydacyjną, która przeciwdziała degradacji białek mięśniowych przez wolne rodniki tlenowe. Jest to możliwe, dzięki zawartości BCAA w składzie.

Białko Olimp – jakie wady?

To białko oprócz ceny, która jednak jest w świetnym stosunku do jakości nie wykazuje żadnych wad.

Podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem białka, a nie chcesz ryzykować z tańszymi białkami, to białko Olimp jest świetnym wyborem, ze względu na swoją jakość, jak i również ze względu na stosunek ceny do jakości. Na rynku możemy znaleźć wiele smaków tego białka, a każdy z nich jest świetnie rozpuszczalny oraz wyrazisty. Podsumowując – białko jest zdecydowanie warte kupna, a za razem swojej ceny, która w porównaniu do jakości suplementu jest bardzo wysoka.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
 • Najważniejsze informacje o białku

  Spożywanie białka jest bardzo ważne dla osób, które regularnie ćwiczą na siłowni. Jednak s…
 • suplementy

  DOKARMIANIE STAWÓW

  Tym razem zaprezentuję najdroższe suplementy z wielu znanych, a mianowicie Hyalutidin HC A…
 • Z talią w tle

  Mamy wakacje, a więc okres, w którym od czasu do czasu trzeba wystawić swoje ciało na wido…
Załaduj więcej Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Ściskamy powietrze! Poznaj swój kompresor tłokowy

Duży wybór różnego rodzaju kompresorów może dezorientować potencjalnych nabywców. Przed do…