Żegnamy już zimę i powoli przygotowujemy się do wiosny. Pogoda zaczyna nas rozpieszczać słońcem, w którym od rana skąpany jest nasz salon. Warto już dziś przygotować przestrzeń wypoczynkową na nadejście najbardziej kolorowej pory roku. W co zainwestować?

Dekoracyjne tkaniny

Nic tak nie odświeża wyglądu mieszkania, jak zmiana kolorów i dodatków. Poduszki na kanapach powinny zyskać nowe szaty. Zainwestujmy w kolorowe pledy oraz wymień serwetę na stole. Prosta zamiana podkładek śniadaniowych wniesie powiew świeżości. Nie martwmy się, że brak nam doświadczenia w dekorowaniu. Internet pęka w szwach od inspiracji i podpowiedzi. Warto poszukać ciekawych rozwiązań i próbować wprowadzić je w naszych pomieszczeniach.

Elementy dodatkowe

Prócz nowych tkanin, można pomyśleć o uzupełnieniu naszej przestrzeni o wygodne pufy design. Ten mały zabieg sprawi, że nasza powierzchnia stanie się przytulniejsza, a zarazem praktyczniejsza. A wybór mamy duży. Poza kolorami postawmy na ciekawe kreacje i materiały. Fantazyjne kształty, pikowania czy własnoręczne wykonanie takiej pufy design z włóczki, to tylko niektóre propozycje.

Kwiaty w doniczkach

Kwiaty w doniczkach to idealne odzwierciedlenie nadchodzącego sezonu wiosennego. W sytuacji, kiedy obawiamy się o pielęgnację i specjalne umiejętności w tym zakresie, postawmy na proste rozwiązania i rośliny, które nie wymagają wiele.

Wystarczy drobna zmiana, aby nasze mieszkanie poczuło wiosnę. Schowajmy wszelkie zimowe dodatki, postawmy na intensywne kolory połączone z soczystą zielenią i cieszmy się ciepłymi miesiącami, które są przed nami.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Człowiek

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute wakacje: Gdzie znaleźć najlepsze oferty na ostatnią chwilę?

W dzisiejszych czasach, kiedy życie toczy się w szybkim tempie, a plany często ulegają zmi…