Żegnamy już zimę i powoli przygotowujemy się do wiosny. Pogoda zaczyna nas rozpieszczać słońcem, w którym od rana skąpany jest nasz salon. Warto już dziś przygotować przestrzeń wypoczynkową na nadejście najbardziej kolorowej pory roku. W co zainwestować?

Dekoracyjne tkaniny

Nic tak nie odświeża wyglądu mieszkania, jak zmiana kolorów i dodatków. Poduszki na kanapach powinny zyskać nowe szaty. Zainwestujmy w kolorowe pledy oraz wymień serwetę na stole. Prosta zamiana podkładek śniadaniowych wniesie powiew świeżości. Nie martwmy się, że brak nam doświadczenia w dekorowaniu. Internet pęka w szwach od inspiracji i podpowiedzi. Warto poszukać ciekawych rozwiązań i próbować wprowadzić je w naszych pomieszczeniach.

Elementy dodatkowe

Prócz nowych tkanin, można pomyśleć o uzupełnieniu naszej przestrzeni o wygodne pufy design. Ten mały zabieg sprawi, że nasza powierzchnia stanie się przytulniejsza, a zarazem praktyczniejsza. A wybór mamy duży. Poza kolorami postawmy na ciekawe kreacje i materiały. Fantazyjne kształty, pikowania czy własnoręczne wykonanie takiej pufy design z włóczki, to tylko niektóre propozycje.

Kwiaty w doniczkach

Kwiaty w doniczkach to idealne odzwierciedlenie nadchodzącego sezonu wiosennego. W sytuacji, kiedy obawiamy się o pielęgnację i specjalne umiejętności w tym zakresie, postawmy na proste rozwiązania i rośliny, które nie wymagają wiele.

Wystarczy drobna zmiana, aby nasze mieszkanie poczuło wiosnę. Schowajmy wszelkie zimowe dodatki, postawmy na intensywne kolory połączone z soczystą zielenią i cieszmy się ciepłymi miesiącami, które są przed nami.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Człowiek

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Projekt studni głębinowej

Projekt studni głębinowej Studnia głębinowa to po prostu pionowa konstrukcja – ujęci…