Małpka Express przekazuje swoim partnerom w pełni wyposażony i zatowarowany sklep, posiadający koncesję na sprzedaż alkoholu.

Poznańska spółka Małpka od dwóch lat rozwija sieć sklepów spożywczych w formacie convenience. Pod logo Małpka Express działa 300 punktów, do końca roku ma ich być 430, a w każdym kolejnym centrala planuje otwierać 300 sklepów. Oprócz asortymentu liczącego ok. 2,5 tys. pozycji Małpka Express oferuje możliwość skorzystania z dodatkowych usług: opłacenia rachunków, dostępu do internetu, odbioru przesyłek ze sklepu internetowego Merlin.pl. Klient może również napić się kawy bądź zjeść ciepłą przekąskę.

Małpka Express przekazuje partnerom lokal przygotowany do prowadzenia w nim działalności. Sklep jest w pełni wyposażony i zatowarowany, posiada kasę fiskalną i koncesję na sprzedaż alkoholu. Jedyne koszty, jakie ponosi przedsiębiorca, to dojazd na szkolenie teoretyczne i praktyczne dotyczące obsługi klienta, aktywnej sprzedaży i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Zarobek partnera stanowi podstawowe wynagrodzenie oraz premie z tytułu osiągniętego planu obrotowego. Centrala gwarantuje wsparcie techniczne siedem dni w tygodniu oraz prowadzi działania marketingowe. Polegają one m.in. na organizacji eventu w dniu otwarcia sklepu, wydawania gazetki z aktualnymi promocjami, przygotowania materiałów POS (plakatów, broszur, potykaczy).

– Wszelkie koszty związane z remontem i adaptacją lokalu o powierzchni 60-100 m2 leżą po naszej stronie. Pozyskujemy lokalizacje w ścisłych centrach miast i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Preferujemy sklepy oddalone od wielkopowierzchniowych punktów handlowych. Podejmujemy współpracę zarówno z właścicielami już funkcjonujących sklepów, jak i z osobami, które dopiero chcą rozpocząć działalność – mówi Marcin Czarnota, dyrektor departamentu personalnego.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Człowiek

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak wygląda wulkanizacja opon?

Jeżdżąc po ulicach różnych miast, z pewnością można spotkać szyldy z napisem „wulkan…