Małpka Express przekazuje swoim partnerom w pełni wyposażony i zatowarowany sklep, posiadający koncesję na sprzedaż alkoholu.

Poznańska spółka Małpka od dwóch lat rozwija sieć sklepów spożywczych w formacie convenience. Pod logo Małpka Express działa 300 punktów, do końca roku ma ich być 430, a w każdym kolejnym centrala planuje otwierać 300 sklepów. Oprócz asortymentu liczącego ok. 2,5 tys. pozycji Małpka Express oferuje możliwość skorzystania z dodatkowych usług: opłacenia rachunków, dostępu do internetu, odbioru przesyłek ze sklepu internetowego Merlin.pl. Klient może również napić się kawy bądź zjeść ciepłą przekąskę.

Małpka Express przekazuje partnerom lokal przygotowany do prowadzenia w nim działalności. Sklep jest w pełni wyposażony i zatowarowany, posiada kasę fiskalną i koncesję na sprzedaż alkoholu. Jedyne koszty, jakie ponosi przedsiębiorca, to dojazd na szkolenie teoretyczne i praktyczne dotyczące obsługi klienta, aktywnej sprzedaży i rozwoju umiejętności interpersonalnych. Zarobek partnera stanowi podstawowe wynagrodzenie oraz premie z tytułu osiągniętego planu obrotowego. Centrala gwarantuje wsparcie techniczne siedem dni w tygodniu oraz prowadzi działania marketingowe. Polegają one m.in. na organizacji eventu w dniu otwarcia sklepu, wydawania gazetki z aktualnymi promocjami, przygotowania materiałów POS (plakatów, broszur, potykaczy).

– Wszelkie koszty związane z remontem i adaptacją lokalu o powierzchni 60-100 m2 leżą po naszej stronie. Pozyskujemy lokalizacje w ścisłych centrach miast i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych. Preferujemy sklepy oddalone od wielkopowierzchniowych punktów handlowych. Podejmujemy współpracę zarówno z właścicielami już funkcjonujących sklepów, jak i z osobami, które dopiero chcą rozpocząć działalność – mówi Marcin Czarnota, dyrektor departamentu personalnego.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Człowiek

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute wakacje: Gdzie znaleźć najlepsze oferty na ostatnią chwilę?

W dzisiejszych czasach, kiedy życie toczy się w szybkim tempie, a plany często ulegają zmi…