W każdym mieście można znaleźć wiele myjni bezdotykowych. Którą wybrać by umyć swój samochód? W zasadzie większość z nich działa na identycznej zasadzie. Z lancy wypływa pod wysokim ciśnieniem woda z mikro granulkami, dzięki którym umycie auta jest nieco łatwiejsze. W zależności od myjni, mogą występować jednak pewne różnice.

Programy mycia

Najlepsza jest myjnia bezdotykowa Lublin, w której można wybierać wiele różnych programów mycia. Duży wybór daje pewność dopasowania programu mycia do wielkości pojazdu, stopnia zabrudzenia auta czy też do własnych możliwości finansowych. Jeśli do umycia jest samochód typu bus lub inne duże auto, rozsądnie jest wybierać myjnie, gdzie choć jeden program mycia jest bardzo długi. Nie ma wtedy konieczności przerywania mycia w celu dokonania kolejnej opłaty.

Ceny

Bardzo istotnym kryterium wyboru myjni jest koszt mycia. Tu zasada jest banalnie prosta. Warto wybierać myjnię, w której po prostu jest tanio. Oczywiście ogólny koszt mycia zależy także od naszych umiejętności, w każdej bowiem koszt mycia zależny jest od czasu, jaki na nie poświęcimy.

Dojazd

Nie warto korzystać z myjni, do których jest utrudniony dojazd. Jeśli bowiem dojazd do myjni prowadzi zabłoconą lub zakurzoną drogą, samo mycie nie ma sensu. Samochód bowiem od razu nie wyschnie. Powrót taką drogą to gwarancja tego, że kurz unoszący się z drogi będzie osiadać na karoserii samochodu. W takim przypadku, po powrocie samochodem do domu, szybko można dojść do wniosku, że w zasadzie trzeba by było umyć go jeszcze raz.

Najlepsza myjnia bezdotykowa to myjnia, gdzie koszty mycia są niewielkie, a dojazd do niej prowadzi równą, czystą drogą.

Mechanika Samochodowa – http://autocentrumlublin.com/

 

 

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy wiesz, co jest najważniejsze w siarczanach?

Siarczany  Stanowią związki soli bądź estrów kwasu siarkowego. Wiele z nich jest rozpuszcz…