Dom Hobby Najlepsze trasy motocyklowe UK

Najlepsze trasy motocyklowe UK

2 min odczyt
0
0
117

Reklama: Ubrania motocyklowe Rybnik

Droga Peddarów

Zaczynamy od dość łatwego szlaku dla jeźdźców na wszystkich poziomach, w tym początkujących. Znajduje się w Norfolk, będziesz podążać wzdłuż linii brzegowej w odcinkach pełnych blasku wody. Dalej biegną płaskie szlaki, które pozwalają cieszyć się widokiem. Dalej na 50-kilometrowym szlaku natkniesz się na atrakcję w pobliżu Castle Acre: przeprawę wodną – a kto nie lubi dobrej przeprawy wodnej?

Nie ma na tym szlaku nic zbyt technicznego, więc podczas gdy początkujący docenią łagodne wejście w jazdę przygodową, jeśli szukasz czegoś bardziej wymagającego, najlepiej będzie szukać gdzie indziej. Należy również uważać na podróżujących pieszo, ponieważ istnieją odcinki ścieżki przeznaczone specjalnie dla nich.

MadorNomad.com to miejsce, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat tej wycieczki.

Spacer po Irlandii

Wycieczki motocyklowe z przewodnikiem oferują wspaniałą przejażdżkę wzdłuż zachodniego wybrzeża Irlandii. Ta 1500-kilometrowa trasa, odpowiednia dla wszystkich jeźdźców, poprowadzi Cię przez Park Narodowy Killarney, Półwysep Dingle, Conor Pass, Glengarriff, Galway, Cliffs of Moher – a to dopiero początek. A kto może zapomnieć o drinku po przejażdżce – Guinness!

Zaczynając na południu Irlandii i przesuwając się na północ, wycieczka nieustannie podnosi poziom naturalnego piękna, ponieważ oszałamiające drogi prowadzą do godnych pocztówek widoków na góry w drodze na wybrzeże, gdzie czekają piękne miasteczka. .

Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź GuidedMotorbikeTours

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Hobby

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Tatuaż do makijażu trwałego

Robiąc tatuaże do makijażu permanentnego, ważne jest, aby zaakceptować to, że są one trwał…