Attirance

Międzynarodowy producent kosmetyków naturalnych szuka franczyzobiorców w Polsce.

Attirance jest marką łotewską. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych, ręcznie produkowanych kosmetyków, takich jak mydło w blokach, kulki kąpielowe, mydła w płynie, szampony i odżywki do włosów, żele, olejki i płyny do kąpieli, peelingi i masła do ciała, balsamy i jogurty do ciała, olejki eteryczne, kremy do twarzy, sole i mleczka kąpielowe, aromatyczne świeczki i zestawy upominkowe.

Budowę międzynarodowej sieci franczyzowej firma rozpoczęła w 2007 roku – podpisuje zarówno pojedyncze umowy franczyzowe, jak i sprzedaje licencje master. Ponad 90 proc. produkcji firmy trafia na eksport – Attirance sprzedaje swoje produkty w 43 krajach.

Sklepy Attirance działają już w 17 krajach, m.in.: w Rosji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Finladii, Estonii, Kanadzie, Libanie, Mongolii, Afryce Południowej i Szwecji.

Najnowsze sklepy ruszyły w Meksyku, Jemenie, Libanie oraz Turcji. Umowę licencji master podpisał również franczyzobiorca z Chin. Na zasadach franczyzy prowadzone jest obecnie 36 sklepów. Attirance poszukuje również franczyzobiorców w Polsce. Całkowita kwota inwestycji w sklep Attirance to min. 40 tys. euro. Salony lokalizowane są w dużych miastach (powyżej 100 tys. mieszkańców) – najczęściej w centrach handlowych, przy głównych ulicach handlowych oraz w strefach turystycznych i starówkach.

Firma dopuszcza również sprzedaż licencji master na Polskę, (emka)

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak wygląda wulkanizacja opon?

Jeżdżąc po ulicach różnych miast, z pewnością można spotkać szyldy z napisem „wulkan…