Attirance

Międzynarodowy producent kosmetyków naturalnych szuka franczyzobiorców w Polsce.

Attirance jest marką łotewską. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych, ręcznie produkowanych kosmetyków, takich jak mydło w blokach, kulki kąpielowe, mydła w płynie, szampony i odżywki do włosów, żele, olejki i płyny do kąpieli, peelingi i masła do ciała, balsamy i jogurty do ciała, olejki eteryczne, kremy do twarzy, sole i mleczka kąpielowe, aromatyczne świeczki i zestawy upominkowe.

Budowę międzynarodowej sieci franczyzowej firma rozpoczęła w 2007 roku – podpisuje zarówno pojedyncze umowy franczyzowe, jak i sprzedaje licencje master. Ponad 90 proc. produkcji firmy trafia na eksport – Attirance sprzedaje swoje produkty w 43 krajach.

Sklepy Attirance działają już w 17 krajach, m.in.: w Rosji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Finladii, Estonii, Kanadzie, Libanie, Mongolii, Afryce Południowej i Szwecji.

Najnowsze sklepy ruszyły w Meksyku, Jemenie, Libanie oraz Turcji. Umowę licencji master podpisał również franczyzobiorca z Chin. Na zasadach franczyzy prowadzone jest obecnie 36 sklepów. Attirance poszukuje również franczyzobiorców w Polsce. Całkowita kwota inwestycji w sklep Attirance to min. 40 tys. euro. Salony lokalizowane są w dużych miastach (powyżej 100 tys. mieszkańców) – najczęściej w centrach handlowych, przy głównych ulicach handlowych oraz w strefach turystycznych i starówkach.

Firma dopuszcza również sprzedaż licencji master na Polskę, (emka)

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Biznes

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Przyłbice spawalnicze – jak chronią nasz wzrok?

Podczas spawania, niezależnie jakiej metody używamy, powstaje bardzo jasne światło. Następ…