Podłoga wprost z natury

Wszystkie posadzki z kolekcji Leather Floors firmy Torlys są wytwarzane ze zrecyklingowa-nej skóry. Technologia wykorzystuje odpady pochodzące z produkcji pasków, butów, odzieży. Są one wzbogacone o naturalny kauczuk i soki pochodzące z drzewa akacji. Dowodem na trwałość takich produktów jest 25-letnia gwarancja

Podłoga wprost z natury
Podłoga wprost z natury

Jest to kostka brukowa o gładkiej, pozbawionej faz powierzchni. Drobne, nieregularne kamienie umożliwiają tworzenie nawet bardzo wymyślnych i fantazyjnych wzorów. Dodatkowo pięć pasujących do siebie kolorów: żółty, brązowy, brązowy melanż, grafit i liść jesieni, pozwala na kreowanie niebanalnych zestawień. Palio

na wierzchnią warstwę oraz dożywotnia na strukturę desek i połączenia między nimi. Kolekcja Leather Floors występuje w 12 naturalnych kolorach, przeznaczona jest przede wszystkim do aranżacji salonów oraz jadalni. Jej największym atutem są walory akustyczne – posadzka skórzana jest cicha i w znacznym stopniu tłumi hałas.

Kostka brukowa – Palio

Jest to kostka brukowa o gładkiej, pozbawionej faz powierzchni. Drobne, nieregularne kamienie umożliwiają tworzenie nawet bardzo wymyślnych i fantazyjnych wzorów. Dodatkowo pięć pasujących do siebie kolorów: żółty, brązowy, brązowy melanż, grafit i liść jesieni, pozwala na kreowanie niebanalnych zestawień. Palio doskonale sprawdza się na podjazdach, tarasach, parkingach wokół domu i na ścieżkach oraz alejach w ogrodzie.

Nowy podgrzewacz

mały podgrzewacz do wody
mały podgrzewacz do wody

Jest nowoczesny, kompaktowy i przyjazny dla użytkownika. W krótkim czasie zapewnia ciepłą wodę o wymaganej Podgrzewacz Opalia jest doskonały do mieszkań, domów i domków letniskowych, nowych i modernizowanych. Może obsłużyć kilka punktów poboru ciepłej wody. Ma niewielkie wymiary, jest wygodny w montażu i łatwy w obsłudze. Dzięki nowoczesnemu, eleganckiemu wyglądowi dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu.

Urządzenie pracuje stabilnie nawet przy niewielkim przepływie (od 2,5 l/min) i wymaga niewielkiego spadku ciśnienia wody do uruchomienia (0,15 bara). Płynnie startuje po wykryciu przepływu i szybko dogrzewa wodę do zadanej temperatury. Podgrzewacz ma cicho pracujący palnik atmosferyczny i wymiennik ciepła skonstruowany tak, by maksymalnie ograniczyć hałas powodowany przez przepływającą wodę.

Zastosowano w nim elektroniczny zapłon palnika za pomocą generatora zasilanego jedną baterią typu D LR20. Urządzenie ma mechanizm sterujący mocą palnika, co umożliwia modulację płomienia w zależności od ilości pobieranej wody. W rezultacie temperatura wody jest stabilna w szerokim zakresie przepływu. Modulacja gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo, a także zmniejszenie zużycia gazu.

Podgrzewacz ma czujnik zaniku ciągu kominowego, czujnik chroniący wymiennik przed przegrzaniem oraz układ kontroli obecności płomienia na palniku. W razie wykrycia problemów zabezpieczenia te odcinają dopływ gazu do palnika. Wbudowane filtry wody i gazu zabezpieczają urządzenie przed dostaniem się zanieczyszczeń. temperaturze.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Budowa

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Last minute wakacje: Gdzie znaleźć najlepsze oferty na ostatnią chwilę?

W dzisiejszych czasach, kiedy życie toczy się w szybkim tempie, a plany często ulegają zmi…