Podłoga wprost z natury

Wszystkie posadzki z kolekcji Leather Floors firmy Torlys są wytwarzane ze zrecyklingowa-nej skóry. Technologia wykorzystuje odpady pochodzące z produkcji pasków, butów, odzieży. Są one wzbogacone o naturalny kauczuk i soki pochodzące z drzewa akacji. Dowodem na trwałość takich produktów jest 25-letnia gwarancja

Podłoga wprost z natury
Podłoga wprost z natury

Jest to kostka brukowa o gładkiej, pozbawionej faz powierzchni. Drobne, nieregularne kamienie umożliwiają tworzenie nawet bardzo wymyślnych i fantazyjnych wzorów. Dodatkowo pięć pasujących do siebie kolorów: żółty, brązowy, brązowy melanż, grafit i liść jesieni, pozwala na kreowanie niebanalnych zestawień. Palio

na wierzchnią warstwę oraz dożywotnia na strukturę desek i połączenia między nimi. Kolekcja Leather Floors występuje w 12 naturalnych kolorach, przeznaczona jest przede wszystkim do aranżacji salonów oraz jadalni. Jej największym atutem są walory akustyczne – posadzka skórzana jest cicha i w znacznym stopniu tłumi hałas.

Kostka brukowa – Palio

Jest to kostka brukowa o gładkiej, pozbawionej faz powierzchni. Drobne, nieregularne kamienie umożliwiają tworzenie nawet bardzo wymyślnych i fantazyjnych wzorów. Dodatkowo pięć pasujących do siebie kolorów: żółty, brązowy, brązowy melanż, grafit i liść jesieni, pozwala na kreowanie niebanalnych zestawień. Palio doskonale sprawdza się na podjazdach, tarasach, parkingach wokół domu i na ścieżkach oraz alejach w ogrodzie.

Nowy podgrzewacz

mały podgrzewacz do wody
mały podgrzewacz do wody

Jest nowoczesny, kompaktowy i przyjazny dla użytkownika. W krótkim czasie zapewnia ciepłą wodę o wymaganej Podgrzewacz Opalia jest doskonały do mieszkań, domów i domków letniskowych, nowych i modernizowanych. Może obsłużyć kilka punktów poboru ciepłej wody. Ma niewielkie wymiary, jest wygodny w montażu i łatwy w obsłudze. Dzięki nowoczesnemu, eleganckiemu wyglądowi dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu.

Urządzenie pracuje stabilnie nawet przy niewielkim przepływie (od 2,5 l/min) i wymaga niewielkiego spadku ciśnienia wody do uruchomienia (0,15 bara). Płynnie startuje po wykryciu przepływu i szybko dogrzewa wodę do zadanej temperatury. Podgrzewacz ma cicho pracujący palnik atmosferyczny i wymiennik ciepła skonstruowany tak, by maksymalnie ograniczyć hałas powodowany przez przepływającą wodę.

Zastosowano w nim elektroniczny zapłon palnika za pomocą generatora zasilanego jedną baterią typu D LR20. Urządzenie ma mechanizm sterujący mocą palnika, co umożliwia modulację płomienia w zależności od ilości pobieranej wody. W rezultacie temperatura wody jest stabilna w szerokim zakresie przepływu. Modulacja gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo, a także zmniejszenie zużycia gazu.

Podgrzewacz ma czujnik zaniku ciągu kominowego, czujnik chroniący wymiennik przed przegrzaniem oraz układ kontroli obecności płomienia na palniku. W razie wykrycia problemów zabezpieczenia te odcinają dopływ gazu do palnika. Wbudowane filtry wody i gazu zabezpieczają urządzenie przed dostaniem się zanieczyszczeń. temperaturze.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Budowa

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Projekt studni głębinowej

Projekt studni głębinowej Studnia głębinowa to po prostu pionowa konstrukcja – ujęci…