Dom Hobby Poznaj angielskie marki motoryzacyjne

Poznaj angielskie marki motoryzacyjne

2 min odczyt
0
0
63

Jeszcze kilka lat temu zakup samochodu z Anglii, a zwłaszcza angielskiej marki był dla nas nie lada problemem, zwłaszcza jeżeli idzie tutaj o umiejscowienie kierownicy i potrzebę przeprowadzenie działań, zmierzających do jej przestawienia. Oczywiście generowało to duże koszta, choć ogólnie zakup auta z Anglii się opłaca, obawialiśmy się też iż na rynku brakuje części zamiennych najbardziej znanych producentów aut.

Najbardziej znane to bez wątpienia Jaguar, czyli marka raczej sportowych aut, jeżeli idzie o luksusowe to tutaj zaskoczenia nie stanowi Rolls-Royce a zaraz za nią znajduje się Bentley oraz Aston Martin. Pewnie, że mówimy o producentach raczej charakterystycznych, pod względem rodzaju czy formy produkowanych aut, z zachowaniem cech szczególnych dla angielskich samochodów, a więc ich adekwatnego przy tym wykonania.

Reklama: Centrum motocyklowe Rybnik sklep

Nie wolno jednak zapominać, iż każdy z powyższych producentów odniósł sukces na światowych rynkach motoryzacyjnych, i mocno podkreślił swoje istnienie na nich, choć aktualnie większość z nich znajduje się w rękach zachodnich inwestorów.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Hobby

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Psycholog, jest kimś kto nam zechce pomóc

Z jakiego powodu wspomina się o tym, iż psycholog z Poznania to ktoś kto nam zazwyczaj chc…