26-letnia modelka fitness, która swoim atrakcyjnym wytrenowanych ciałem inspiruje i motywuje wiele osób do treningów oraz stosowania finessowej diety. O jej popularności najlepiej świadczy liczba obserwujących ją osób, która codziennie sięga miliona.

Zanim zajęła się treningami fitness trenowała zawodowo jeździectwo i balet. Była też modelką. Sześć lat temu zapisała się na siłownię i rozpoczęła regularne treningi pod okiem doświadczonego trenera. Robiła tak duże postępy, że szybko zaczęła startować w zawodach.

Dziś może się pochwalić takimi sukcesami jak II miejsce na Mr. Olympia (rok 2014), IV miejsce na mistrzostwach Europy (rok 2015) i wielokrotne mistrzostwo Austrii.

Stephanie była gwiazdą targów FIWE, które w dniach 9-10 września b.r. odbyły się w Warszawie. Korzystając z okazji zaprosiliśmy ją do naszej redakcji i poprosiliśmy, aby dla naszych czytelniczek ułożyła plan treningów na mięśnie brzucha, co z chęcią zrobiła. Zapewniła nas, że regularne wykonywanie takiego treningu 2 razy w tygodniu nie tylko wzmocni te mięśnie, ale też w krótkim czasie uwidoczni je tak, że z daleka będzie widać ich zarysy. Zaznaczyła jednak, że aby tak było, ilość tkanki tłuszczowej zgromadzonej na brzuchu nie może być zbyt duża, bo zasłoni cały efekt ciężkiej pracy. A zatem te kobiety, u których tkanki tłuszczowej w tym rejonie ciała jest aż nadto, powinny zadbać też o jej redukcję, wykorzystując do tego treningi cardio i odpowiednio zbilansowaną dietę.

PLAN TRENINGU MIĘŚNI BRZUCHA WG STEPHANIE DAVIS

Według zaleceń Stephenie należy utrzymywać dużą intensywność treningu, co oznacza skrócone do minimum przerwy między seriami i kończenie serii dopiero wtedy, gdy brak siły nas do tego zmusza.

SPIĘCIA MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA POŁĄCZONE ZE SKRĘTEM TUŁOWIA

5 SERII PO 20 POWTÓRZEŃ NA KAŻDĄ STRONĘ

Kładziemy się na plecach, dłonie zakładamy za szyję, nogi uginamy pod kątem prostym i opieramy całymi stopami na podłodze. Unosimy tułów, mocno skręcając go w lewą stronę i jednocześnie uginamy lewą nogę, kierując jej kolano w stronę klatki piersiowej. Gdy łokieć prawej ręki dotknie kolana lewej nogi, zatrzymujemy na chwilę ruch, a następnie powoli opuszczamy tułów w stroną podłogi, wysuwając przed siebie i prostując lewą nogę. Gdy górna część tułowia znajdzie tuż nad podłogą (lewa noga wyprostowana) robimy skręt tułowia w prawą stronę, uginając prawą nogę i kierując jej kolano w stronę klatki piersiowej. Gdy łokieć lewej ręki dotknie kolana prawej nogi, zatrzymujemy na chwilę ruch, a następnie powoli opuszczamy tułów w stronę podłogi wysuwając przed siebie prostując prawą nogę.

Czytaj dalej:

Trening z Stephanie Davis cz.2

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Kreatyna

    Kreatyna jest substancją, która w sposób naturalny pozwala na zwiększenie wydajności treni…
  • Białko olimp

    Dobra odżywka białkowa to podstawa dla osób ćwiczących na siłowni. Białko Olimp jest jedny…
  • Najważniejsze informacje o białku

    Spożywanie białka jest bardzo ważne dla osób, które regularnie ćwiczą na siłowni. Jednak s…
Załaduj więcej Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak kupić tanie świece ozdobne?

Fakty są takie, że obecnie coraz więcej osób decyduje się na świece ozdobne. Chcesz kupić …