26-letnia modelka fitness, która swoim atrakcyjnym wytrenowanych ciałem inspiruje i motywuje wiele osób do treningów oraz stosowania finessowej diety. O jej popularności najlepiej świadczy liczba obserwujących ją osób, która codziennie sięga miliona.

Zanim zajęła się treningami fitness trenowała zawodowo jeździectwo i balet. Była też modelką. Sześć lat temu zapisała się na siłownię i rozpoczęła regularne treningi pod okiem doświadczonego trenera. Robiła tak duże postępy, że szybko zaczęła startować w zawodach.

Dziś może się pochwalić takimi sukcesami jak II miejsce na Mr. Olympia (rok 2014), IV miejsce na mistrzostwach Europy (rok 2015) i wielokrotne mistrzostwo Austrii.

Stephanie była gwiazdą targów FIWE, które w dniach 9-10 września b.r. odbyły się w Warszawie. Korzystając z okazji zaprosiliśmy ją do naszej redakcji i poprosiliśmy, aby dla naszych czytelniczek ułożyła plan treningów na mięśnie brzucha, co z chęcią zrobiła. Zapewniła nas, że regularne wykonywanie takiego treningu 2 razy w tygodniu nie tylko wzmocni te mięśnie, ale też w krótkim czasie uwidoczni je tak, że z daleka będzie widać ich zarysy. Zaznaczyła jednak, że aby tak było, ilość tkanki tłuszczowej zgromadzonej na brzuchu nie może być zbyt duża, bo zasłoni cały efekt ciężkiej pracy. A zatem te kobiety, u których tkanki tłuszczowej w tym rejonie ciała jest aż nadto, powinny zadbać też o jej redukcję, wykorzystując do tego treningi cardio i odpowiednio zbilansowaną dietę.

PLAN TRENINGU MIĘŚNI BRZUCHA WG STEPHANIE DAVIS

Według zaleceń Stephenie należy utrzymywać dużą intensywność treningu, co oznacza skrócone do minimum przerwy między seriami i kończenie serii dopiero wtedy, gdy brak siły nas do tego zmusza.

SPIĘCIA MIĘŚNI PROSTYCH BRZUCHA POŁĄCZONE ZE SKRĘTEM TUŁOWIA

5 SERII PO 20 POWTÓRZEŃ NA KAŻDĄ STRONĘ

Kładziemy się na plecach, dłonie zakładamy za szyję, nogi uginamy pod kątem prostym i opieramy całymi stopami na podłodze. Unosimy tułów, mocno skręcając go w lewą stronę i jednocześnie uginamy lewą nogę, kierując jej kolano w stronę klatki piersiowej. Gdy łokieć prawej ręki dotknie kolana lewej nogi, zatrzymujemy na chwilę ruch, a następnie powoli opuszczamy tułów w stroną podłogi, wysuwając przed siebie i prostując lewą nogę. Gdy górna część tułowia znajdzie tuż nad podłogą (lewa noga wyprostowana) robimy skręt tułowia w prawą stronę, uginając prawą nogę i kierując jej kolano w stronę klatki piersiowej. Gdy łokieć lewej ręki dotknie kolana prawej nogi, zatrzymujemy na chwilę ruch, a następnie powoli opuszczamy tułów w stronę podłogi wysuwając przed siebie prostując prawą nogę.

Czytaj dalej:

Trening z Stephanie Davis cz.2

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Najlepsze trasy motocyklowe UK

    Reklama: Ubrania motocyklowe Rybnik Droga Peddarów Zaczynamy od dość łatwego szlaku dla je…
  • Samochód terenowy – zadbaj o jego funkcjonalność

    Przygotowanie wyposażenia dla samochodu terenowego wymaga stworzenia takich elementów, któ…
  • Kreatyna

    Kreatyna jest substancją, która w sposób naturalny pozwala na zwiększenie wydajności treni…
Załaduj więcej Sport

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Historia kinkietu

Czym są kinkiety i dlaczego ich używamy? Kinkiety to oprawa, która jest zwykle używana do …